הקשר בין רווחת עובדים להצלחה עסקית
מאמרים פרואקטיב ניהול משאבי אנוש
25-02-2018

המעסיק האידאלי לשנת 2016 – זה אתה . לקחת את העובדים לסוף שבוע באילת , שפכת ים של כסף וקבלת עובדים מחייכים ופוסטר מפרגן בחדר האוכל – כל הכבוד .

אם נניח לרגע שכל הוצאה שאתה מוציא בחברה נועדה כדי לחזק את העסק שלך שווה לשאול באומץ – האם זה הצדיק את עצמו ?  האם המטרה הושגה ?  מהי בכלל המטרה ?

בלי טיפת ציניות, נאמר שפעולות גיבוש ורווחה הם משמעותיות ביותר ויכולות לתרום רבות למוטיבציה של העובדים  ולתפוקה של כל עובד בנפרד והקבוצה בכללותה. יחד עם זאת אנו מעדיפים לעיתים פעולות יקרות , אקסטרווגנטיות וחד פעמיות על פני  תהליך מתמשך , רציף , סזיפי יותר אבל מחזק ערכים, מעביר מסרים נכונים ואפקטיבי הרבה יותר .

מנהל משאבי אנוש , במסגרת תפקידו , ינתב את המשאבים שאתה, כמנהל, מקצה לפעילויות גיבוש לאפיקים המתאימים ויסייע לך להפיק מהם את המירב. זאת באמצעות חיבור הפעילויות לחזון, לערכים ולמטרות העסקיות של החברה. כי פעילויות רווחה לא נעשות רק בשביל הכיף והגיבוש (שהם חשובים), אלא ע"מ לעזור לחברה להשיג את יעדיה העסקיים... באמצעות חיבור כל העובדים לערכים של מצויינות, שירותיות ו/או חדשנות ויצירתיות...  על הדרך הוא יזכיר לכולם שכדאי לחייך ולהסביר פנים גם במסדרון של החברה ולא רק בחופשה באילת.

חזרה לרשימת המאמרים
צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!