פרופיל פרואקטיב משאבי אנוש

המשאב האנושי הינו המשאב החשוב ביותר שיש לארגון והוא זה שיצור את ההבדל. כל חברה יכולה ליצור לעצמה יתרון משמעותי באמצעות השקעה נכונה במשאב האנוש. בכך אנחנו מאמינים ועל בסיס החזון הזה הקמנו את פרואקטיב משאבי אנוש.

פרואקטיבי  = יוזם, מוביל לשינוי, צופה ומתכנן מהלכים עתידיים.

כמה מלים עלינו:

פרואקטיב משאבי אנוש הוקמה בשנת 2007 במטרה לייצר לחברות יתרון תחרותי באמצעות שירותי משאבי אנוש מקצועיים. אנו עובדים עם חברות מכל התחומים והגדלים ומספקים להם שרותי משאבי אנוש תפורים לפי מידה ובהתאם לצרכים.

החזון : "לספק ללקוחותינו שירותי משאבי אנוש מקצועיים, גמישים ומותאמים לצרכים שיביאו למקסום הפוטנציאל של מנהלים ועובדים ולהצלחה עסקית". 

 

איך אנחנו עושים את זה ?

חשוב שתדעו, לא תמיד היינו יועצים, כל אחד מאתנו מילא תפקידים בכירים בארגונים ומתוך ההיכרות וההבנה העמוקה של איך הדברים צריכים לעבוד הקמנו את פרואקטיב משאבי אנוש.

השרות שלנו הוא בראש ובראשונה מותאם לצרכים שלך כמנהל ולצרכי הארגון. את הפרופיל המיוחד של השרות נתאים יחד ונעדכן בהתאם להתפתחות בשטח, מערך השירותים שלנו כולל :

  • אבחון וייעוץ ארגוני אסטרטגי למנכ"לים בתחום משאבי אנוש.
  • חניכה וליווי של מנהלי משאבי אנוש .
  • בניית תשתיות ושיפור תהליכי משאבי אנוש.
  • ניהול משאבי אנוש במיקור חוץ (HRO) – בהיקפי פעילות משתנים (החל מיום בשבוע).
  • ניהול הדרכה ופיתוח ארגוני במיקור חוץ (ODO) - בהיקפי פעילות משתנים.
  • ניהול תהליכי גיוס (RPO) - בהיקפי פעילות משתנים.

השירותים ניתנים ברמה מקצועית גבוהה מאוד, תוך שימוש בידע וניסיון שנרכש מעבודה מול מאות ארגונים, עם גמישות תפעולית ושליטה מלאה בהוצאות ופינוי המנהלים לטיפול בעיסוקי הליבה של הארגון.

 

כי אנו, בפרואקטיב משאבי אנוש מבינים באנשים, ממוקדים בהצלחה!

צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!