גיוס במיקור חוץ Recruitment as a Service

שירותים פרואקטיב ניהול משאבי אנוש

שירותי ניהול תהליכי גיוס במיקור חוץ  שלנו נועדו לענות על הצרכים הייחודיים של כל לקוח. אנו עובדים עם לקוחותינו בשיתוף פעולה הדוק כדי להבין את היעדים העסקים ויעדי הגיוס בכדי לתת מענה אופטימלי. צוותי הגיוס המנוסים שלנו, אנשי משאבי אנוש ומומחי טכנולוגיה ממנפים את הכלים והשיטות העדכניות ביותר כדי לספק פתרונות גיוס מקצה לקצה.

 

שירותי ניהול תהליכי הגיוס שלנו כוללים:

 

  • חיפש המועמדים (Sourcing): אנו משתמשים במגוון ערוצי חיפוש, כולל לוחות דרושים, רשתות המדיה החברתית ואתרי דרושים ברשת, כדי למצוא את המועמדים הטובים ביותר עבור לקוחותינו.
  • מיון והערכה: אנו עורכים מיון והערכה יסודיים של מועמדים תוך שימוש במגוון כלים, לרבות הערכות מקוונות, מבחנים מקצועיים, ראיונות עומק ובדיקות ממליצים.
  • ניהול מועמדים עד הקליטה: אנו מנהלים את כל חווית המועמד, החל מיצירת קשר ראשוני ועד לליווי תהליך הקליטה של המועמד לחברה, תוך הקפדה על תהליך מקצועי, שירותי ויעיל.
  • מיתוג מעסיק: אנו עוזרים ללקוחותינו לבנות ולקדם את מותג המעסיקים שלהם, כך שימשכו את הכישרונות הטובים ביותר.
  • דיווח וניתוח: אנו מספקים דיווח וניתוח מפורטים כדי לעזור ללקוחותינו לקבל החלטות מונחות נתונים ולשפר ללא הרף את תהליכי הגיוס שלהם.

 

שירותי ניהול תהליכי הגיוס במיקור חוץ שלנו הם גמישים וניתנים לצמצום או להרחבה, בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוחות שלנו. בין אם אתה זקוק לעזרה בפרויקט גיוס ספציפי ובין אם אתה מחפש שותף לגיוס לטווח ארוך, אנו יכולים לעזור.

 

הצוות שלנו מחויב לספק שירות מעולה, ואנו גאים ביכולתנו לבנות קשרים אסטרטגים וארוכי טווח עם לקוחותינו. אנו מחויבים לעזור ללקוחותינו להשיג את יעדי הגיוס שלהם ולספק תוצאות מדידות.

 

חזרה

צרו איתנו קשר
אנא מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!
לקוחות מספרים עלינו